Косметологічне обладнання starlit

Wellbox
Wellbox

Wellbox – це унікальний портативний апарат для корекції фігури та догляду за обличчям, створений всесвітньо відомою компанією LPG. Всього за шість хвилин на день стильний гаджет дозволяє помітно покращити стан проблемних ділянок шкіри тіла, зменшити прояви целюліту та покращити овал і колір обличчя. Процедура з Wellbox швидка, приємна та безпечна – застосовувати апарат можуть навіть вагітні, щоб зменшити набряки та тяжкість в ногах.

Детальніше
Nora Bode
Nora Bode

Німецька компанія Nora Bode відома у всьому світі завдяки розробці першого у світі апарату для безін’єкційної мезотерапії – OxyJet LEO, процедури на якому, за даними британських ЗМІ, люблять Кейт Мідлтон та Мадонна. Це ефективний, безпечний та клінічно випробуваний метод, що допомагає зберегти красу та молодість шкіри, зменшити прояви вікових змін та вирішити безліч інших косметологічних проблем. Технологія полягає у доставці активних компонентів спеціально розроблених сироваток у глибокі шари дерми без болю, голок та реабілітаційного періоду, тож OxyJet LEO – чудова альтернатива для тих, хто не хоче чи не може застосовувати ін’єкційні методики омолодження. Завдяки поєднанню сили кисню з потужною запатентованою LED-системою BIO2LIGHT від Nora Bode клієнт отримує унікальний догляд, що дозволяє побачити і відчути ефект вже після першої процедури – зморшки розгладжені, запалення та подразнення заспокоєні, колір та рельєф шкіри покращені. Апарат OxyJet LEO може використовуватись не тільки для краси клієнта, а й для його здоров’я: дихання концентрованим киснем у спеціальній масці має загальнозміцнюючі властивості, підвищує імунітет, допомагає позбутись стресу та підвищити рівень життєвої енергії.

www.oxyjet.com.ua
OxyJet GO
OxyJet GO

Мініатюрний OxyJet GO – ваш особистий домашній косметолог. Створений німецькою компанією Nora Bode, винахідником безін’єкційної кисневої мезотерапії OxyJet, він дозволяє мати красиву доглянуту шкіру будь-де та будь-коли. Принцип дії полягає у доставці активних компонентів спеціально розроблених сироваток вглиб шкіри під тиском кисню, завдяки чому вже після першої процедури клієнт отримує помітний ефект. OxyJet GO чудово зарекомендував себе у розгладженні дрібних зморшок, глибокому зволоженні, покращенні кольору шкіри, а також зменшенні гіперпігментації та запальних елементів. Важливо: апарат не тільки ефективний, але й абсолютно безпечний та не має протипоказань.

oxyjet-go.com.ua
Accurett
Accurett

Стильний, компактний, надзвичайно зручний та безпрецедентно ефективний – говорити про унікальний бельгійський гаджет Accurett можна довго, але ми радимо хоча б раз побачити його в дії. Апарат, що працює методом кріодеструкції, створений для усунення новоутворень накшталт папілом та дитячих бородавок, пігментних плям різного походження та сонячних лентіго, швидко та абсолютно безболісно для клієнта. Accurett став нашим бестселером та хітом продажів з моменту появи в Україні, і на те є кілька причин: компактність та зручність у застосуванні, показова ефективність вже після першої процедури, відсутність реабілітаційного періоду та шрамів, швидке повернення інвестицій.

Детальніше
Miravex
Miravex

Діагностика шкіри – першопочатковий та обов’язковий етап, з якого має починатись знайомство косметолога з клієнтом: оцінити стан епідермісу і перспективу усунення тої чи іншої проблеми на око дуже складно, а якщо мова йде про гіперпігментацію чи судинну сітку, - це особливо важливо. Підібрати дієву стратегію лікування спеціалісту допоможе інноваційний апарат Antera 3D, створений ірландською компанією Miravex. В чому його переваги? Економія часу косметолога, який проводить діагностику шкіри пацієнта – спеціаліст одразу отримує повну картину і може перейти до доглядових процедур, не відкладаючи їх на потім. Точність. Antera 3D одним натисканням кнопки вимірює глибину залягання пігментації, зморшок, співставляє безліч факторів, що дозволяє максимально точно оцінити стан шкіри. Ексклюзивність. Antera 3D - єдиний діагностичний апарат, що поєднує в собі дії колориметра, шкірного профілометра та мультиспектрального аналізатора. Його обирають найпрестижніші світові інститути дерматології та провідні виробники космецевтики, він – найкращий помічник лікарів, що працюють з ін'єкційними та лазерними методиками.

Детальніше
Emerald
Emerald

Emerald – найбільш інноваційне нехірургічне рішення для боротьби з зайвими жировими відкладеннями. Неінвазивний низькоінтенсивний лазер виробництва компанії Erchonia (США) випромінює 10 променів зеленого кольору довжиною 532 нм для впливу на гіпертрофовані адипоцити. Процедура емульгує жирову тканину і вивільняє надлишок жирових відкладень в міжклітинний простір. Далі жир виводиться з організму шляхом природного процесу детоксикації через лімфатичну систему. Emerald має безліч переваг у порівнянні з іншими апаратами для корекції фігури: повністю автоматизовані процедури, жодних побічних ефектів та реабілітації, доведені вимірювані результати. Крім того, це єдиний низькоінтенсивний лазер, схвалений FDA для лікування пацієнтів з ІМТ 30.

Детальніше
СACI
СACI

CACI (Computer Aided Cosmetology Instrument) – унікальна технологія, що підкорила світ, поєднує у собі мікрострумову терапію та лікувальний ефект LED-світла. Серед її особливостей – використання наднизьких частот та запатентована форма мікрострумової хвилі “Цунамі”, що забезпечує інтенсивний вплив на м'язи обличчя та мінімальне подразнення поверхні шкіри. Аппарат CACI Synergy обожнюють Дженіфер Лопес, Кім Кардашян та інші голлівудські зірки, які прагнуть мати пружну та підтягнуту шкіру, проте не готові звертатись до хірургічних втручань. Безопераційний ліфтинг обличчя CACI – популярна, впізнавана і бажана процедура, бо вона безпрецедентно ефективна, абсолютно безболісна і не має періоду реабілітації. Технологія CACI успішно використовується для тонізації м'язів тіла та підтяжки проблемних ділянок, а також дозволяє проводити кілька процедур одночасно, що значно підвищує продуктивність спеціаліста та заощаджує його час.

caci-ukraine.com.ua
Observ
Observ

Запорукою успішного лікування захворювань шкіри та корекції вікових змін є вчасна та точна діагностика. Апарат Observ виробництва Нідерландів надає змогу отримати найбільш достовірну та показову інформацію про стан шкіри та підшкірно-жирової клітковини. Всього за 15 хвилин спеціаліст має знімки шкіри пацієнта, зроблені у трьох різних спектрах – для оцінки функціонування сальних залоз, пошкодження, завданого ультрафіолетом, а також стану глибоких шарів дерми та епідермальних змін. Це значно полегшує завдання косметолога: після діагностики на апараті Observ ви маєте повний, поглибнений візуальний анамнез клієнта – від глибини залягання зморшок до наявності патогенних мікроорганізмів, які можуть спричиняти появу висипань. З Observ ви точно знатимете, який догляд та терапія потрібні, а ще зможете відслідковувати покращення стану шкіри в динаміці – цей пункт зазвичай особливо важливий для клієнтів.

Детальніше
NEWA
NEWA

NEWA – портативний пристрій від всесвітньо відомого виробника професійних апаратів для радіочастотного ліфтингу Endymed Medical. Девайс, що працює на основі унікальної сучасної технології 3DEEP® від Endymed, проникає контрольованою енергією глибоко в тканини дерми, стимулюючи природне вироблення нових здорових колагенових та еластинових волокон. Таким чином досягається помітний ефект підтяжки, покращення овалу та кольору обличчя, розгладження зморшок і звуження пор. Безпечно, безболісно, вражаюче результативно.

Напишіть нам

Отримати консультацію та прайс

Заповніть, будь ласка, форму і наші менеджери звʼяжуться з вами та нададуть всі потрібні матеріали. Будемо раді співпраці!