ANTERA 3D /MIRAVEX

“Antera 3D — портативний інструмент, який дивовижним чином суміщає в собі
тривимірний аналіз шкіри з вражаючою оцінкою концентрації хромофорів і
колориметричною аналітикою”

Antera 3D — прогресивний апарат для аналізу стану і тривимірної візуалізації шкіри. Виробляється компанією Miravex (Ірландія). Апарат Antera 3D називають “третьою рукою косметолога”. Це надійний помічник спеціаліста в оцінці ефективності косметичних процедур та вибудовування правильної та результативної терапії. Гаджет працює за принципом Plug and Play: для отримання зображень потрібно просто запустити програму. Спеціальний алгоритм візуалізації дозволяє будувати дво і тривимірні зображення поверхні шкіри і в доступній клієнту формі трактувати їх.

Простий та зручний інтерфейс програми Antera 3D дає спеціалісту змогу за кілька секунд не тільки сканувати будь-які ділянки шкіри, але й:

При цьому результати автоматично зберігаються в пам’яті, що дозволяє відслідковувати картину ефективності косметологічного впливу в динаміці.

“Компанія Miravex створила неймовірний прилад  — мрію кожного спеціаліста у сфері клініциста, який займається косметологічним та дерматологічним лікуванням. Antera 3D — портативний інструмент, який дивовижним чином суміщає в собі тривимірний аналіз шкіри з вражаючою оцінкою концентрації хромофорів і колориметричною аналітикою”, — Матео Клементоні, пластичний хірург, Європейський інститут дерматології, Італія.