OBSERV/SYLTON

“Observ 520X обирають найкращі світові клініки, дерматологічні інститути та виробники косметики — погодьтеся, престижно бути у такій компанії!”

Значно спростити завдання спеціалісту, побудувати правильний курс терапії, а також відслідковувати покращення стану епідермісу в динаміці допоможе апарат Observ, створений в Нідерландах.

Стильний, компактний, зручний у користуванні, він дозволяє зібрати повний поглиблений анамнез клієнта — від глибини залягання зморшок до наявності патогенних мікроорганізмів, що можуть спричиняти висипання.

Observ 520X розроблений згідно наукового принципу флуоренцентності шкіри, який дає змогу вивести оптичну оцінку її стану на зовсім інший рівень.

Клітини шкіри людини випромінюють світло по-особливому, тож якщо робити її знімки в різних спектрах, можна отримати глибоке розуміння стану епідермісу та глибших шарів шкіри. Ексклюзивна запатентована технологія флуоресцентності та поляризованного світла Observ 520X в комплексі з досконалим програмним забезпеченням дозволяє провести повну, достовірну та показову діагностику шкіри, виводячи її результати на екран iPad.

Діагностичні можливості та режими:

Ключові переваги для косметолога:

Переваги для бізнесу і виправданість інвестицій: